Logo

Festival Šumivého Vína

Festival Šumivého Vína

Ano, už 11. června od 11 hodin v prostorách parku před Vilou Tomáše Bati se na Vás těšíme na největší šumivé akci v ČR. Festival plný zábavy pro celou rodinu dobrého jídla a především skvělých bublin? Festival je bez vstupného a konzumovat se budou bublinky ze skla. Akce má zprostředkovat autentický zážitek, možnost ochutnat skvělé produkty z celé Evropy.

?VÍNO:
Prezentována budou šumivá vína jako Prosecco, Champagne, Cava, Crémant, Sekt a další. Ochutnáte přes 50 typů šumivých vín a třeba zažijete i sabrage. Přijedou naturální bublinky třeba ze Slovenska nebo italská naturální Lambrusca a PetNaty. Tady všechny problémy vyšumí :))
 
?GASTRO:
K bublinkám musíme taky něco zakousnout, takže se můžete těšit na Pinsu od Lusso Cuccina, šťavnaté burgery od Comicon Burger Truck, Valašské tacos, Zvěřinové paštiky a moravské sýry. Kdo miluje Paellu, taky se může těšit nebo na nebeskou duhovou zmrzlinu od IceBike Unicorn. Nebojte hlady nikdo neumře a když tak jej přepijeme ?
 
?‍?‍?‍?RODIČE:
Pro tatínky nebo nemilovníky bublinek budou zrzavé bublinky nebo koktejly a zabaví se třeba v dětském EON parku na elektrokoloběžkách nebo fotbalových trenažérech.
 
?DĚTI:
Součástí festivalu bude i dětská zóna s aktivitami pro děti jako koloběžky, fotbal, skákací hrad, malování na obličej, cukrová vata, výroba vlastních odznaků určitě se děti dloooouho zabaví.
 
?TOMBOLA A CHARITA
Akce bude mít i charitativní podtext, navázali jsme spolupráci s projektem Korunka pomáhá. Součástí bude tombola o zajímavé ceny a část výtěžku bude předán této organizaci.
 
?ŽENY:
Kromě hromady bublinek budou mít ženy postaráno i o zajímavý program díky MARY KAY a jejich kosmetickým aktivitám.
 
?OSTATNÍ:
Na co se ještě můžete těšit?? Dýmkový servis od Leaves Bar Zlín, Skvělá italská káva Hausbrandt, své elektro auta vystaví generální partner projektu SAMOHÝL MB a.s., uvolnit se můžete u Explicit Invest skákacího hradu, zobnete slané dobroty od Vest Zlín. Uděláte si vtipné fotky v našem fotokoutku.
 
?PROGRAM:
Celý festival bude moderován zkušeným speakerem, hudební program na podiu bude vyplněn rozhovory a povídáním o šumivých vínech, tombolou nebo losováním soutěže o zapůjčení vozu Mercedes-EQ na víkend od SAMOHÝL MB a.s.
 
Eliška Lajdová 11:30-13:00
Kapela na bílo 14:00-15:20
Tombola osování 15:30
Svatá voda 16:00-18:00
Tombola losování 18:30
Filip Vítů 19:00-21:00
Konec festivalu 21:00
 
Věříme, že se na této výjimečné akci potkáme a společně si užijeme a skvěle zrelaxujeme. ❤️☀
 
Zasoutěžte si přímo na Festivalu Šumivého vína o merchandise Mercedes-Benz! Vyplňte kontaktní formulář, který bude na festivalu k dispozici a zúčastněte se aktraktivní soutěže!
Úplná pravidla soutěže naleznete zde.
 
Těšíme se na Vás!

Další akce

Navštivte nás,
určitě si vyberete