Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo

Nové EQE

Nové EQE

Design

Nadčasové tvary pro novou dobu.

Od ikonického bow designu až po dechberoucí MBUX Hyperscreen: nové EQE představuje spojení smyslné estetiky a průkopnického inženýrskému umu na nejvyšší úrovni. Zažijte novou, luxusní éru elektromobility.

 

Výrazné designové prvky

Puristický luxus a dynamika až do posledního detailu.

Nové EQE kombinuje svůj dynamický vzhled s luxusním interiérem - rovnováha mezi technickou inovací a moderní estetikou.

 

Komfort a bezpečnost

Rozšiřte svou komfortní zónu.

Díky této inovaci vystoupíte s větším elánem a odpočatější než před nastoupením.

 

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem

Zhluboka se nadechněte - a znovu vydechněte: nový jemný prachový filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) dokáže se svým filtračním výkonem zbavit vzduch proudící do interiéru až 99,65% nejmenších částic, jako jsou pyly a drobné prachové částice, a také neutralizovat nepříjemné zápachy.

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce

Dokonalá podpora: osm vzduchových komor a čtyři vibrační prvky zajišťují na ortopedických sedadlech maximální komfort. Deset masážních programů ve dvou intenzitách učiní z každé jízdy wellness program.

Elektromobilita pro všechny smysly 

Jízda vnímaná všemi smysly: zvuky, které reagují na Vaši jízdu, luxusní mix materiálů a vůně v interiéru se postarají o to, aby byl čas strávený v novém EQE opravdu něčím vyjímečným.

Řízení zadní nápravy až o 10°

Udávejte směr: řízení zadní nápravy plně elektrického EQE, dostupné za příplatek, zajišťuje vynikající trakci a agilní jízdní dynamiku. Parkujte, otáčejte se a jezděte s dokonalým vyvážením ve třech stupních až o 10°.

Dálkové parkování

Máte to ve svých rukou: své nové EQE dokonale zaparkujete pomocí Vašeho chytrého telefonu a aplikace Remote Parking (Android, iOS). Milník na cestě k autonomní jízdě.

 

Technické údaje

Plně elektrický dojezd až 660 km (WLTP)
Výkon až 215 kW (292)
Doba nabíjení za 32 min nabito 80%* 
Spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná) 19,3-15-7
Emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz) 0

* Doba nabíjení odpovídá nabití z 10 na 80% plného nabití při použití rychlonabíjecí stanice na stejnosměrný proud s napájecím napětím 400 V a elektrickým proudem minimálně 300 A.

Další akce