Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo

Nové GLE & GLE kupé

Nové GLE & GLE kupé

GLE

Exteriér nového vozu GLE SUV.

Nové GLE Vás okouzlí více než jedním výrazným prvkem exteriéru: optimalizovaný design přídě s novou maskou chladiče zvýrazňuje dynamický charakter SUV. Za příplatek dostupná 22palcová kola z lehké slitiny a světlé panoramatické posuvné střešní okno již na první pohled ztělesňují vysoký jízdní komfort. Podlehněte kouzlu rafinovaných detailů: pomocí orientačního osvětlení je při otevření dveří na zem promítán vzor Mercedes-Benz.

 

Interiér nového vozu GLE SUV.

Interiér nového vozu GLE zaujme prvotřídním komfortem a vysoce kvalitními materiály pro exkluzivní a příjemné prostředí. Vybaven novým tříramenným multifunkčním volantem a nejnovější generací multimediálního systému MBUX nabízí model GLE vynikající komfort ovládání při každé jízdě.

 

Vozidla GLE plug-in hybrid.

Dlouhý dojezd, krátká doba nabíjení – GLE jako aktuálně největší SUV od Mercedes-Benz s pohonem plug-in hybrid od Mercedes-Benz je dostupné se vznětovým nebo zážehovým motorem. Vozidla GLE plug-in hybrid přesvědčí díky zvětšenému akumulátoru čistě elektrickým dojezdem až 99 km. Ve městě a na krátkých trasách tak budete jezdit bez emisí CO2 a na dlouhých trasách budete využívat výhod nezávislosti a dojezdu spalovacího motoru.

 

 

GLE Kupé

Exteriér nového GLE Kupé.

Silné, dynamické a sportovnější než kdy dříve: nové GLE Kupé se standardně dodává s linií AMG a spojuje výrazné prvky SUV s elegantním charakterem kupé. Nová příď a barevné odstíny lakování a kola do velikosti 22 palců se postarají o individuální vzhled. Objevte výrazné prvky exteriéru kupé GLE.

 

Interiér nového vozu GLE Kupé.

Vysoce kvalitní design v každém detailu. Interiér vozu GLE Kupé zaujme novými barvami čalounění a ozdobnými prvky, a také větracími výdechy z vysoce kvalitních materiálů pro sportovně elegantní prostředí. Koncepci dotváří nejnovější generace multifunkčního volantu a multimediálního systému MBUX se širokoúhlým kokpitem.

 

GLE Kupé plug-in hybrid.

Řiďte SUV tiše a bez lokálních emisí CO2 ve městě a na delších trasách přejděte opět na klasický pohon. Model GLE plug-in hybrid je dostupný jako zážehová nebo vznětová varianta a přesvědčí svým dojezdem na čistě elektrický pohon až 100 km díky většímu akumulátoru.  

Další akce