Logo

Nový Mercedes-AMG SL roadster.

Nový Mercedes-AMG SL roadster.

Výrazné designové prvky

Všude Vás ukazuje v nejlepším světle.

Nový vůz Mercedes-AMG SL jako součást automobilové legendy je jasným prohlášením náruživého výkonu. Exkluzivního komfortu. A samozřejmě neodolatelného designu. Otevřete plátěnou střechu a zažijte napínavé objevitelské cesty a nezapomenutelné okamžiky. Nebo příjemný čas, který věnujete sami sobě.

 

Výkon a komfort

Výkonný sportovní vůz, dokonalý průvodce a hrdina všedních dnů.

Připraven ke startu bez zvedání.

Elektricky výsuvný zadní spoiler ovlivňuje aerodynamiku Vašeho nového vozu Mercedes-AMG SL přiměřeně situaci. Při vyšších rychlostech se automaticky vysune, zvýší přítlačnou sílu na zadní nápravu a tím také jízdní stabilitu.

Optimální trakce ve všech situacích.

Pohon všech kol AMG Performance 4MATIC+ zaměřený na výkon spojuje trakci s příčnou a podélnou dynamikou pro maximální potěšení z jízdy. Plně variabilní rozdělování točivého momentu je neustále nově vypočítáváno podle jízdní situace a zvoleného jízdního programu.

Rychlejší průjezd každou zatáčkou.

S řízením zadní nápravy AMG zažijete ještě větší potěšení z jízdy. V závislosti na rychlosti si vychutnáte mimořádně spontánní vlastnosti řízení jako u vozidla s krátkým rozvorem. Nebo pojedete po dálnici stejně suverénně jako luxusní sedan.

Mimořádně pohodlné brzdění.

Za příplatek dostupná vysoce výkonná keramická kompozitní brzdová soustava AMG Vám nabízí obvyklé spolehlivé hodnoty zpomalení i při brzdění v extrémních situacích. Navíc je lehčí než běžné brzdové soustavy – menší neodpružená hmota pro vyšší jízdní dynamiku.

Teď jsou na řadě emoce.

Vytvořte si emoční pouto – SL se tak rychle stane Vaším osobním vozem Mercedes-AMG SL. Neboť rozšířené funkce MBUX se Vám přizpůsobí. Řekněte „Ahoj Mercedesi“ ‒ MBUX Vám bude k dispozici a díky připojení přes internet se bude neustále optimalizovat.

Digitální. Intuitivní. MBUX.

Se sportovním kokpitem máte o všem přehled. Digitální displej řidiče poskytuje všechny důležité informace ve velmi ostré kvalitě, zatímco centrální displej s nastavitelným sklonem zaujme brilantním obrazem a dotykovým zadáváním.

Komfort pro všechny smysly.

Sada energizujícího komfortu spojuje luxusní prvky výbavy do programů, které Vás budou rozmazlovat. Váš vůz SL Vás tak může cíleně povzbuzovat – pro delší výkonnost. Pomocí až sedmi komfortních programů a exkluzivních doplňků, jako jsou vyhřívaná nebo ortopedická sedadla.

 

Další akce

Navštivte nás,
určitě si vyberete